• Рейтинг:
  • Производитель:
  • Модель:
    MA-6758-R
  • Доступно:
    Есть в наличии

690грн.
Есть в наличии
Высокое качество

Только проверенные поставщики

Отличная цена

Выставляем конкурентные цены

Быстрая доставка

Вы получите товар через 1-3 дня


НАЯВНІСТЬ КОЛЬОРУ І РОЗМІРУ уточнювати У НАШИХ МЕНЕДЖЕРІВ!

Характеристики:
Матеріал: верх - шкіра, наповнювач - сформований пінополіуретан.
Манжета - на липучці.
Розмір:  10, 12, 14oz.

Колір: червоний, синій, чорний

Боксерські рукавички  - елемент боксерської екіпіровки, службовець для забезпечення безпеки як самого спортсмена, так і його противника під час тренувань і поєдинків. Вперше боксерські рукавички для використання в змаганнях з боксу були введені в Англії в 1895 році. Виготовляються для змагань, тренувань і для вправ на снарядах.

Боксерські рукавички розрізняють за матеріалом, з якого вони зроблені: шкіра або замінник шкіри. Також боксерські рукавички розрізняють по вазі - строго в унціях (одна унція дорівнює 28,35 г). Мінімальна вага застосовуваних в даний час боксерських рукавичок - 4 унції. Даний вага використовуються дітьми в тренувальному процесі. Максимальна вага може досягати 22 унції, що складає близько 0,624 кг. Їх застосовують переважно боксери супер-важкій ваговій категорії для тренувань і спарингів.
Класифікація тренувальних рукавичок визначається наступним принципом: чим більше маса рукавичок в унціях, тим рукавички м'якше і травмобезопасная.
Нормальна вага боксерських рукавичок для змагань серед аматорів - 10 унцій. Професіонали використовують в своїх боях рукавички від 6 до 12 унцій, в залежності від рангу бою і маси боксерів.

З недавніх пір спортсмени стали розділяти професійний і любительський бокс як два різних види спорту з однією базою.

Рукавички для професійного боксу - використовуються тільки шкіряні рукавички на шнурівці. Їх підбирають безпосередньо до кожного бою. Рукавички перевіряються суддівською колегією, а також рукавички перевіряють члени команди опонента. 
Рукавички для аматорського боксу можуть бути різними. Зазвичай використовують шкіряні рукавички з манжетою на липучці вагою 10 або 12 унцій (залежить від ваги спортсмена). Однак зміни в аматорському боксу відбуваються набагато частіше, ніж в професійному, а це значить, що і рукавички теж можуть помінятися. Источник: https://sportteam.com.ua/p/823443594-perchatki-bokserskie-kozhanye-na-lipuchke-els-ma-6758-r-r-10-14oz-cveta-v-assortimente/

Пока не было вопросов.