• Рейтинг:
  • Производитель:
  • Модель:
    Гейнер Activlab Mass UP 5000 г Strawberry
  • Доступно:
    Есть в наличии
1 400грн.
Есть в наличии
Высокое качество

Только проверенные поставщики

Отличная цена

Выставляем конкурентные цены

Быстрая доставка

Вы получите товар через 1-3 дня

ActivLab Mass Up ― це вуглеводно-білкова суміш, призначений для людей, які прагнуть збільшити максимально швидко і якісно м язову масу.
Ідеально підходить для людей з підвищеним обміном речовин, а також для тих, хто займається спортом з великою інтенсивністю. Вітамінний складається з усього необхідного для максимально швидкого зростання, а саме вуглеводи, для постачання необхідної кількості енергії і для збільшення добового калоражу. До складу входити близько 10 грам білка, що і є основним будівельним матеріалом. До складу даного гейнера входити і креатин, який йде на поповнення енергетичних потреб організму, бере участь у процесах відновлення.

Mass Up містить велику кількість як замінних, так і незамінних амінокислот, у тому числі амінокислоти ВСАА. Також до складу входити важлива амінокислота ― таурин, яка адаптує нервову систему до важких фізичних навантажень.

Виходячи з цього, гейнер ActivLab Mass Up ― це повний комплекс всього необхідного для якісного набору маси!

Склад:

Рекомендації по вживанню:
Змішайте 100 грам порошку з 300-400 мл молока або води, вживати між прийомом їжі, після тренування або при виникненні відчуття голоду.
 

Пока не было вопросов.