• Рейтинг:
  • Производитель:
  • Модель:
    Борцовки для самбо MATSA MA-265-BL
  • Доступно:
    Есть в наличии

500грн.
Есть в наличии
Высокое качество

Только проверенные поставщики

Отличная цена

Выставляем конкурентные цены

Быстрая доставка

Вы получите товар через 1-3 дня

Магазин RexSport.org.ua предлагает спортивную одежду, обувь и спортивную атрибутику известных брендов по выгодной цене. У нас вы можете приобрести перчатки, шлемы, футы, футболки, компрессионную одежду, рашгарды, боксерки, борцовки, спортивные тренажеры и многое другое. Мы сотрудничаем с проверенными поставщиками, поэтому сомневаться в качестве продукции не приходится.

Матеріал: замша.
Колір: червоні
Призначення: для тренувань і змагань із боротьби.

Борцовки MATSA MA-265 призначені для спортсменів, які практикують бойове самбо. Під час їхнього виготовлення орієнтувалися на досвід провідних бійців і врахували специфіку цього різновиду спорту – борцовки забезпечують комфорт і захист користувачеві та не завдають шкоди його супернику.

Дизайн борцовок розроблено у такий спосіб, щоби вони щільно облягали ногу, не бовталися і не заважали вільно пересуватися в різних напрямках. Борцовки мають високі берци, що прикривають щиколотки, зі шнурівкою на всій довжині, які стабілізують голеностоп.

Верх борцовок пошито з високоякісної натуральної замші, яка стійка до пошкоджень, але водночас м'яка й добре лягає на нозі. У ділянці щиколоток нашиті підсилювальні накладки, що пом'якшують удари в кісточки.

Для виготовлення підошви використовується замша іншої вичинки. Вона щільніша і стійкіша до зношування. Завдяки шорсткій текстурі підошва дає відмінне зчеплення з килимом, забезпечуючи спортсмену стійкість.

Переваги борцовок для самбо MATSA MA-265:

  • Якісний, стійкий до зносу й пошкоджень матеріал.
  • Високі берци, що стабілізують гомілковостопний суглоб.
  • Нековзна підошва, що дає виняткову маневреність.

Пока не было вопросов.